Downloads


 

DVD Shrink           373 KB            Návod

        - slouží k ukládání a komprimaci filmových DVD na pevný disk. To znamená, že pokud máte DVD, které je velké třeba 6 GB, můžete vypustit nepotřebné bonusy, popřípadě zvukové stopy a zkomprimovat obraz.

 

 

 

 DVD2AVI            297 KB

        - velice jednoduchý, ale silný nástroj pro převod DVD filmů do .avi.

 

 

 

 

 

Virtual DAEMON Manager            471 KB

    - výborná utilitka, která vytvoří ve Windowsu virtuální CD/DVD mechaniku. V pravém spodním rohu obrazovky v panelu nástrojů se vytvoří ikonka, s jejíchž pomocí vložíte do virtuální mechaniky CD, nebo DVD "image". Tj. soubor, který vytvoří např. CloneCD.

 

 

 

Virtual Dub            612 KB

    - program pro úpravu hotových .avi (komprese, zkracování...)

 

 

 

 

MV2 Player            0,97 MB

    - český přehrávač DVDček

 

 

Rad tools    [Tip]            1,40 MB

    -program, vhodný zejména pro všechny lidi, kteří chtějí na Net vložit nějaké to video, které si natočili na svém foťáku. Soubory .mov zabíraji hrozně hodně místa. Parávě proto je zde tato utilitka. Po spuštění Rad Video Tools klikněte na soubor, který chcete převádět. Pak klikněte na Convert a File. Vyberte umístění, popřípadě změny a pokračujte stiskem tlačítka Convert. V následujícím okénku vyberte kodek a čekejte na dokončení převádění.

 

 

DivX Kodek            3,19 MB

    - poměrně nezbytná součást pro pracování s videem. Zvláště pak se bez něho určitě neobejdete při převádění na .avi. 

 

 

DVD Decrypter        753 KB

    - program, který umožňuje uložit jakékoli DVD (i datová) do "image" souborů, které umí číst např. Virtual DAEMON Manager.

 

Eazy Chat        365 KB

    - komunikační prográmek, vhodný zejména pro domácí, nebo menší sítě. Po spuštění budete asi muset (já jsem musel) nastavit IP adresu počítače, na který chcete odeslat zprávu.

 

Clone CD         3,17 MB

    - asi nejlepší program na kopírování, nebo jen ukládání CD na disk, který vytvoří přesnou kopii 1:1. Program je ve zkušební verzi na 30 dní.

 

Ovladače ke čtečkám DeLock pro Windows 98        13,2 KB

    - Pokud fotíte digitálně, někdy se může hodit i čtečka paměťových karet. U Windows XP a 2000 je to bezproblémové, ale pro starší je třeba ovladač.

 

 

Zpět
Home